ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Ми продумаємо кожен елемент Вашого майбутнього простору. Ви зможете познайомитися з майбутнім інтер’єром ще до початку будівельних робіт. Ви отримаєте дизайн-проект у вигляді альбому з високоякісної 3D візуалізацією приміщень, а також всі технічні креслення.
.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Команда KT-Studio візьме на себе всі питання пов’язані з супроводом Вашого проекту – від підбору матеріалів до замовлення меблів і декору. Ми плануємо і контролюємо весь хід ремонтних робіт, це допоможе уникнути помилок і прискорити процес будівництва в цілому.
.

БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Наша бригада кваліфікованих будівельників під керівництвом досвідченого виконроба зроблять ремонт Вашого приміщення якісно, в рамках встановленого бюджету і суворо в обумовлений термін.
Ми відповідаємо за виконану роботу на кожній стадії ремонту.
.

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ

Ми створюємо стильні, лаконічні і функціональні інтер’єри, приділяючи особливу увагу деталям і сучасним технологіям. Квадрат за квадратом ми будуємо нові простори. Простору, в яких хочеться жити. Звернувшись в KT-Studio, Ви отримуєте повний дизайн-проект приміщень, який включає як технічну частину, так і високоякісну 3D візуалізацію або Скетч для розуміння кінцевого результату.

Наша основна мета – Ваше задоволення результатом.

Вартість дизайн проекту всього від $ 6 за кв.м.

Наші останні проекти      Ціни

Що включає проект?
 1. Розробка планувального рішення. Від 3 варіантів і до оптимального.
 2. Розробка концепції інтер’єру. Розробка стилю і колірного плану інтер’єру (у вигляді колажу).
 3. Візуалізація приміщення. 3-4 ракурсу на кожну кімнату з можливістю 2 правок.
 4. Пакет креслень:
  • Обмірний план.
  • Планувальне рішення.
  • Демонтаж.
  • Монтаж.
  • План стелі.
  • План освітлення з прив’язками.
  • План груп освітлення з вимикачами.
  • Розетки.
  • План пола.
  • План сантехнічних приладів.
  • План опалення.
  • План теплих підлог.
  • План кондиціонування.
  • Розгортки стін з прорахунком чистових матеріалів.
 5. Підбір основних стильових деталей інтер’єру (плитка, шпалери, колір фарб, стілеобразующей меблі).
 6. Додатково оплачується авторський нагляд, комплектація об’єкта (вибір і закупівлі), виїзд на обміри за межі Києва.

СУПРОВІД ПРОЕКТУ

Ми надаємо повний супровід проекту – від підбору матеріалів до закінчення будівельних робіт.

Авторський нагляд дозволить уникнути помилок під час будівництва, заощадить Ваш час і попередить зайві витрати. Наш дизайнер візьме під контроль всі питання, пов’язані з будівництвом а комплектатор підбере потрібні матеріали і предмети інтер’єру.

При реалізації дизайн проекту важливу роль відіграють коригування креслень, координація дій будівельників, а так само вирішення питань клієнта, що виникають при виборі комплектуючих. Реалізація проекту безпосередньо його автором дає можливість Вам отримати об’єкт з урахуванням всіх намічених технічних і стильових рішень. Послуги авторського супроводу в KT-Studio – це гарантія повної відповідності всіх Ваших побажань і вимог, точної копії інтер’єру в результаті завершення ремонту.

РЕМОНТНІ РОБОТИ

Правильно втілений в життя дизайн-проект приміщення – це гарантія Вашого задоволення результатом. Будівельні роботи, виконані нашими бригадами на 100% відповідають проектним ескізами.

Ми не боїмося складних завдань. Чи не обмежуємося елітними об’єктами. Робимо ремонти як житлових приміщень так і приміщень комерційного призначення – квартири, приватні будинки, ресторани, магазини, офіси.
Якість виконаних робіт безкомпромісно високу, незалежно від бюджету.

Наш проектний відділ складе детальний кошторис ремонтних робіт.
Вартість квадратного метра “під ключ” – від $ 150.

Хочете щоб ремонт пройшов “без сюрпризів”?
Тоді Вам в KT-Studio!

Дизайн пакет “Мінімальний” дозволяє максимально правильно з точки зору ергономіки вибудувати планувальне рішення квартири або будинку. Враховуються потреби, побажання замовників, ергономічні норми і тенденції в дизайні. Даний дизайн пакет допоможе Вам задати правильний напрямок в побудові майбутнього інтер’єру.

Дизайн пакет “Стандартний” включає в себе розробку дизайн рішення квартири або будинку. Крім планувального рішення, опрацьовується також концепція майбутнього інтер’єру, здійснюється підбір основних стильових деталей інтер’єру (плитка, шпалери, стілеобразующей меблі і т.д.), а також опрацьовується пакет креслень для ремонтних робіт.

Дизайн пакет “Повний” включає в себе розробку планувального рішення, розробку концепції інтер’єру, підбір основних стильових деталей інтер’єру, опрацювання всіх креслень для ремонтних робіт. Дозволяє отримати повне уявлення про майбутній інтер’єр у всіх деталях завдяки 3D візуалізації приміщення.

Зв’яжіться з нами

Залиште Ваші контактні дані та опишіть потрібну Вам послугу в повідомленні.
Ви також можете зв’язатися з нами за телефоном +380 68 425 03 85.