ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Ми продумаємо кожен елемент Вашого майбутнього простору. Ви зможете познайомитися з майбутнім інтер’єром ще до початку будівельних робіт. Ви отримаєте дизайн-проект у вигляді альбому з високоякісної 3D візуалізацією приміщень, а також всі технічні креслення.
.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

Команда KT-Studio візьме на себе всі питання пов’язані з супроводом Вашого проекту – від підбору матеріалів до замовлення меблів і декору. Ми плануємо і контролюємо весь хід ремонтних робіт, це допоможе уникнути помилок і прискорити процес будівництва в цілому.
.

БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Наша бригада кваліфікованих будівельників під керівництвом досвідченого виконроба зроблять ремонт Вашого приміщення якісно, в рамках встановленого бюджету і суворо в обумовлений термін.
Ми відповідаємо за виконану роботу на кожній стадії ремонту.
.
interior 3col render - Головна

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРА

Ми створюємо стильні, лаконічні і функціональні інтер’єри, приділяючи особливу увагу деталям і сучасним технологіям. Квадрат за квадратом ми будуємо нові простори. Простору, в яких хочеться жити. Звернувшись в KT-Studio, Ви отримуєте повний дизайн-проект приміщень, який включає як технічну частину, так і високоякісну 3D візуалізацію або Скетч для розуміння кінцевого результату.

Наша основна мета – Ваше задоволення результатом.

Наші останні проекти      Ціни

t 1 - Головна

СУПРОВІД ПРОЕКТУ

Досить часто замовник задається питанням, навіщо потрібен авторський нагляд, адже на руках готовий дизайн-проект з вичерпною інформацією. На перший погляд, все просто: бери і роби. Але, в реальності, ремонт-це динамічний процес з мільйоном непередбачених нюансів, які неможливо передбачити під час розробки дизайн-проекту. Для цього і існує дана послуга. Отже, що робить дизайнер під час авторського нагляду:
✔️Постійна віддалена підтримка 24/7 протягом ремонту (до 6 міс.)
✔️2-4 виїзди на об’єкт
✔️Перевіряє відповідність виконання робіт дизайн-проекту (електрика, схема укладання плитки, дотримання розмірів і тд)
✔️Відповідає на запитання замовника і будівельників в розрізі дизайн-проекту
✔️Вносить необхідні корективи в креслення-на прохання замовника або у разі виникнення в процесі ремонту необхідності
✔️Вибирає і тестує на вифарбовування фарбу, щоб отримати необхідний відтінок стін з урахуванням денного і штучного освітлення
✔️Інформує замовника про всіх відступах від робочої документації і пропонує варіанти виправлення
✔️При відсутності потрібних матеріалів підбирає аналоги, що не порушують концепцію дизайну
✔️За допомогою такого комплексного контролю, можна уникнути безлічі помилок під час ремонту, заощадити час і нерви, а часом і зайві витрати

РЕМОНТНІ РОБОТИ

Правильно втілений в життя дизайн-проект приміщення – це гарантія Вашого задоволення результатом. Будівельні роботи, виконані нашими бригадами на 100% відповідають проектним ескізами.

Ми не боїмося складних завдань. Чи не обмежуємося елітними об’єктами. Робимо ремонти як житлових приміщень так і приміщень комерційного призначення – квартири, приватні будинки, ресторани, магазини, офіси.
Якість виконаних робіт безкомпромісно високу, незалежно від бюджету.

Наш проектний відділ складе детальний кошторис ремонтних робіт.
Вартість квадратного метра “під ключ” – від $150.

Хочете щоб ремонт пройшов “без сюрпризів”?
Тоді Вам в KT-Studio!

Як ми працюємо

\
Попередня зустріч для обговорення загальних побажань
\
Укладення договору і обмір приміщення
\
Обмірний план
\
Розробка планувальних рішень
\
Затвердження планування та розробка концепції інтер’єру
\
Фотореалістічная 3D візуалізація
\
Робоча документація
\
Таблиця специфікації матеріалів, меблів, світильників
\
Здача проекту
\
Ремонт і авторський нагляд
t 4 - Головна
t 5 - Головна
t 6 - Головна

Дизайн пакет “Стандартний” включає в себе розробку дизайн рішення квартири або будинку. Крім планувального рішення, опрацьовується також концепція майбутнього інтер’єру, здійснюється підбір основних стильових деталей інтер’єру (плитка, шпалери, стілеобразующей меблі і т.д.), а також опрацьовується пакет креслень для ремонтних робіт.

Дизайн пакет “Повний” включає в себе розробку планувального рішення, розробку концепції інтер’єру, підбір основних стильових деталей інтер’єру, опрацювання всіх креслень для ремонтних робіт. Дозволяє отримати повне уявлення про майбутній інтер’єр у всіх деталях завдяки 3D візуалізації приміщення.

Дизайн пакет «Максимальний» включає процес від створення проекту до реалізації. Включає: розробку планувального рішення, концепцію інтер’єру, підбір основних стильових деталей інтер’єру, всі креслення для ремонтних робіт. Дозволяє отримати повне уявлення про майбутній інтер’єр у всіх деталях завдяки 3D візуалізації, і в результаті досягти бажаного результату завдяки комплексному контролю під час авторського нагляду.

t 7 - Головна
t 10 - Головна
t 9 - Головна

Зв’яжіться з нами

Залиште Ваші контактні дані та опишіть потрібну Вам послугу в повідомленні.

6 + 3 =