АРХІТЕКТУРА

Ми продумаємо кожен елемент Вашого майбутнього простору.
Створюємо об’єкти житлової та комерційної нерухомості. Візьмемо на себе всі турботи – від створення концепції і підготовки повного пакету документів до реалізації.

ДИЗАЙН ІНТЕРЬЕРУ

Ви зможете познайомитися з майбутнім інтер’єром ще до початку будівельних робіт.
Ви отримаєте дизайн-проект у вигляді альбому з високоякісною 3Д візуалізацією приміщень а також всі технічні креслення.

СУПРОВІД

Команда KT-Studio візьме на себе всі питання з супроводу Вашого проекту – від підбору матеріалів до замовлення меблів і декору. Ми плануємо і контролюємо весь хід ремонтних робіт, це допоможе уникнути помилок і прискорити весь процес будівництва.

АРХІТЕКТУРА

Створюємо об’єкти житлової та комерційної нерухомості – квартири, приватні будинки, офіси, кафе і ресторани, магазини. Наша група архітекторів і проектувальників візьме на себе всі турботи – від створення концепції до реалізації.

Ми допоможемо Вам адаптувати під ваші потреби куплений проект і внесемо в нього всі необхідні корективи.
Надамо повний пакет архітектурно-будівельної документації, візуалізацію, архітектурний робочий проект, генплан забудови території, конструкторський робочий проект, інженерний робочий проект.

 

ДИЗАЙН ІНТЕРЬЕРУ

Наш багаторічний досвід дозволить створити інтер’єр Вашої мрії.

Звернувшись в KT-Studio Ви отримаєте професійний проект майбутнього приміщення з усіма технологічними даними а також високоякісну 3D візуалізацію для розуміння результату.

Квадрат за квадратом ми будуємо нові простори. Простори, в яких хочеться жити. Кожен наш проект це витвір мистецтва.

Наша основна мета – Ваше задоволення результатом.

Портфоліо >

СУПРОВІД ПРОЕКТУ

Ми надаємо повний супровід проекту – від підбору матеріалів до закінчення будівельних робіт.

Авторський нагляд дозволить уникнути більшості помилок під час будівництва, заощадить Ваш час і дозволить уникнути зайвих витрат. Наш дизайнер візьме під контроль всі питання, пов’язані з будівництвом а відділ закупівель підбере потрібні матеріали і предмети інтер’єру.

При реалізації дизайн проекту важливу роль відіграють, коригування креслень, координація дій будівельників, а також вирішення питань клієнта, що виникають при виборі комплектуючих. Реалізація проекту безпосередньо його автором дає можливість Вам отримати об’єкт з урахуванням всіх намічених технічних рішень і художніх стилів. Послуги авторського супроводу в КТ Студіо – це гарантія повної відповідності всіх Ваших побажань і вимог, точної копії інтер’єру в результаті завершення ремонту.

За домовленістю наші будівельні бригади виконають всі роботи професійно і строго в обумовлений термін.

Зв’яжіться з нами

Залиште Ваші контактні дані та опишіть потрібну Вам послугу в повідомленні.
Ви також можете зв’язатися з нами по телефону +380 98 685-25-25.